Talfit Webinars

1. O TalfitHire w 40 sekund

Co robi narzędzie TalfitHire, jak działa badanie, jakie korzyści z niego mogę mieć? W 40 sekund opowiadamy o tym innowacyjnym narzędziu.

 

2. Co to jest dopasowanie organizacyjne? Jak zatrudniać zmotywowanych? Czym różni się dopasowanie w rekrutacji od sprawdzania wiedzy i kompetencji Kandydata?

Kilkuminutowy film wyjaśnia zagadnienie dopasowania organizacyjnego, jego podstawy i możliwości adaptacji w praktyce działów hr.

 

3. Raport dopasowania TalfitHire

Jak czytać raport dopasowania TalfitHire? Podstawa informacji, które znajdują się w raporcie, jak z nich korzystać, gdzie znajdują się najbardziej przydatne dane i jak można nowym okiem na Kandydatów spojrzeć dzięki narzędziu TalfitHire.

Webinar dotyczący raportu dopasowania organizacyjnego, pokazuje, kiedy Kandydat jest dopasowany do zespołu, do przełożonego lub firmy. Wskazuje główne jego motywatory i kiedy będzie idealnie pasował do Twojej firmy!

 

4. Korzyści z badania dopasowania organizacyjnego – krótki wywiad z twórcą narzędzia TalfitHire.

 

 

5. Film instruktażowy cz.1

Jak rozpocząć działanie z TalfitHire? To naprawdę łatwe i krótkie zadanie. Filmik przeprowadza krok po kroku po kolejnych elementach systemu i wskazuje z jaką łatwością można z niego korzystać.

Krótki film instruktażowy dotyczący rozpoczęcia pracy z narzędziem TalfitHire. Wyjaśnia jak łatwo korzysta się z narzędzia TalfitHire.

 

6. Film instruktażowy cz.2

Jak poruszać się po panelu klienta TalfitHire? jak założyć nowe badanie TalfitHire? W jaki sposób zobaczyć ranking dopasowania kandydatów w mojej rekrutacji?

Krótki film instruktażowy dotyczący panelu klienta TalfitHire. Wyjaśnia jak łatwo korzysta się z narzędzia TalfitHire.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju  Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dotacje na innowacje unia europejska